Buna. La blocul unde stau este un catelus tare dragut si prietenos..probabil l-a abandonat cineva… Nu am posibilitatea sa il iau acasa , deoarece stau la bloc si mai am unul :(.. nici sa-l duc undeva… S-ar putea gasi un loc cald undeva pt el ?:(.. Ii e frig si plange ..:( si de fiecare data cand plec de langa el se schiauna :(..
