Astazi un caine (pui) a fost iuzbit de o masina, a fost lovit la cap dar inca era in viata. imperuna cu cineva am l-am luat si l-am dus la mama lui,peste ceva timp am verificat sa vedem daca e in viata(pt ca a fost destul de grav ranit) si era. Daca cineva stie de vre-un ajutor la care pot suna maine daca inca e in viata sa il trateze va rog lasati un numar de telefon(Incidentul sa petrecut in Iasi, Alexandru cel bun.

0747191191, este nr de tel de la green vet la care puteti suna oricand.
off doamne pai daca vezi un caz de genul fugi cu puiul la primul veterinar nu il pui inapoi la mama