buna,catelul meu a fost otravit,din spusele medicului pare a fi otrava de sobolan in cantitate f mare,catelul are sanse 0 de supravietuire,asta dupa zile de perfuzii ,injectii si altele. As vrea sa stiu ce pot face ?(mai am doi caini). Mentionez ca toti trei stau in tarcuri, dar de trei ori pe zi ii lasam liberi prin curte,probabil atunci a si apucat sa manance ceva aruncat de cineva. O reclamatie la politie ar ajuta? Multumesc

poti face reclamatie la politie dar….iti trebuie probe,martori si sa stii cine ar fi putut face asta.daca nu ai “ancheta”va dura si pana la urma tot nu vor gasi persoana.