ce a de 8 ani nu este de rasa si cea de 2 ani este un Yorky am probleme serioase cu cea de 8 ani nu stiu ce se intampla cu ea a inceput sa devina foarte agresiva de când am castrat-o sa facut rea a muscat-o pe catelusa de 2 ani. M-ai rau este ca am batut-o imi pare foarte rau am inceput sa plang dar nu stiam ce sa fac a fost un moment in care mi.am perdu cumpatul. Ea are obiceiul sa maraie mai mereu daca se pune celalalt caine langa ea sau simplu fact ca trece pe langa ea in cazu in care este in pat va rog din sufletul meu spunetimi daca exista ceva medicamente care sa o linisteasca va multumesc astept un raspuns nu vreau sa o dau sau sa o abandonez o iubesc ca pe ochii mei din cap va rog sa ma ajuta-ti multumesc mult
