Buna ziua,
Am un cocker de peste 14 ani, stau la etajul 4, nu mai poate cobora scarile( hernie de disc,ciocuri), de 4 luni l-am dus eu de 4 ori pe zi sus/jos si am facut hernie inghinala ( are 20 kg).
Am nevoie de cineva care contra cost sa il coboare/urce de 3 ori pe zi 7,30 ; 12,30 ; 18,30. Am incercat sa gasesc pe cineva fara rezultat.Incerc si asa, un sfat……..

In locul dvs. m-as muta in chirie undeva la parter.
Cine se muta cu chirie pentru nu stiu cate sute de euro pe luna, pentru un caine care mult de trait nu mai are.
Vorbiti cu un dresor, acela va va taxa mult, dar va fi un pilon.
Cautati pe net dresori si asistenti in dresor sau cei care plimba caini, in localitatea dvs.
Anca, eventual sa imi fac si casa.
Fiecare se adapteaza si cauta solitii pe marginea conditiilor pe care le are.