trei cateluse de max 2 luni au fost aruncate in camp, le-am luat la mine, le-am deparazitat – au de luat urmatoarea pastila saptamana viitoare.
Pentru ca trebuie sa plec din oras de miercuri pana sambata, am mare nevoie de un foster pentru perioada asta limitata.
Ma puteti ajuta/sfatui?
