Buna ziua .Doresc sa stiu daca se mai fac operatii de sterilizare pentru pisici.Am gasit un motanel inghetat , flamand si plin de pureci. L-a luat in casa chiar daca mai aveam o pisica si 2 caini. Am reusit sa ii fac deparazitare externa si l-am pus pe picioare dar nu imi mai permit sa ii mai fac si operatie de sterilizare si fara nu pot sa il tin in casa . Si nu asi vrea sa ajunga din nou pe strada. Va rog daca se poate sa ma ajutati cu aceasta operatie. Multumesc

