Locuiesc în Avrig jud Sibiu ,și aș vrea să știu ce aș putea face pt un biet cățel abandonat care sta pe lângă blocul în care locuiesc,precizez ca o perioadă a fost ținut intr-o grădină vizavi de blocuri a primit mâncare și avea unde dormi,și din motive neștiute de ceva timp a fost scos din nou afară. Asta nu e tot ,dar “fostul proprietar” (adică unde a stat înainte)de câte ori îl vede și are ocazia îl bate de îl nenorocește în această seara noroc cu mine ca l-am scăpat.ce pot face cui mă pot adresa să îl ia de aici?
