Are aproximativ 2 ani..a fătat pentru prima dată..4 puiuți sănătoși și fericiți…au acum 5 săptămâni… este educată, curată foarte blândă…un pui l-am dăruit și este foarte bine..cu ajutorul doamnelor de la meryvet… unul,pe cel mai firav .. l-am adoptat noi…au mai rămas o pisicuță și un motan..p.s..din păcate mailul îmi este blocat..dar îl pun .. mulțumesc frumos

