Buna ziua, Am si eu o nelamurire…. Am avut un catel care a murit de parvoviroza , eu stau la casa logic e ca , cainele a avut acces in toata curtea . Acum as dori un alt catelus dar nu as vrea sa se imbolnaveasca si el. Ce inseamna , chiar daca dezinfectez ani de zile nu mai pot aduce catel in curte? Sau care sunt sansele ca , catelul pe care il voi aduce sa se imbolnaveasca de parvo.La o adica si la cab.veterinare pot trece zilnic caini bolnavi de asemenea boala. Mentionez ca imi doresc catelus (pana in-4 luni) nu vreau catel de 8-9luni pana la 1 an, vreau sa il cresc eu si sa il invat eu.
