de spoilerul masinii ..cred..nu era acolo la întâmplare..fetita nu mananca deloc. Doar bea apa…atat..nu stiu ce sa fac.. la veterinar nu pot ajunge din pacate zilele astea…aveti ceva idei? Stiti ceva? Va rog…nu poate merge..astă noapte nu am dormit nici eu, nici ea..de durere.nu are vaccinul facut. ..ce as putea sa fac? Va rog…
