Am avut un puiut care tocmai a murit de Parvoviroza. :(..Mai am un alt caine de 8 ani si imi este teama sa nu fie afectat in vreun fel si acesta.
As aprecia ajutorul vostru cu privire la dezinfectie: avem o suprafață destul de mare acoperită de iarba unde câinele a tot facut nevoile.Cum fac dezinfecția curtii? Am vreo sansa sa tin virusul departe de celălat caine? Am citit ca nu ar trebui să îl afecteze ,acesta fiind adult și cu toate vaccinurile la zi.
