Locuiesc la apartament dat am și curte,am o catelusa de talie mica rasa jackrussel caream luat-o de pe strada și am sterilizato.catelusa o țin la apartament ca este învățată așa.pot tine și alt cățel de talie mare în apartament ca am 4 camere și am un băiețel de 11 ani care dorește un pui de cățel să-l crească alături de el.

Preferințe:
Nu contează dacă e mascul sau femela.varsta pana în 2 ani și culoare nu contează.daca sunt batrani s3 adaptează greu și mie frica sa nu moara și sa îmi pata rau după el.de asta prefer mai mici.

Mares Razvan a trimis această cerere de adopție pentru anunțul Amstaff, dar e de acord să primească pe email și alte propuneri de adopție pentru căței din Iasi, în cazul în care cățelul pentru care a completat formularul de adopție inițial nu mai este disponibi sau din diverse motive adopția nu se finalizează.



Oferă-i un cățel sau asistență pentru alegerea unui cățel de la adăposturile locale

  • Vă rugăm să publicați mai întâi un anunț de adopție pe site și apoi să trimiteți mesajul cu link catre anunț sau pagina dvs. de profil.

    Nu trimiteți mesaje persoanelor din alte localități decât dacă puteți asigura transportul

  • Includeți in descriere numele cățelului, vârsta, dacă e sterilizat, deparazitat, temperament etc.
  • Adresa de email unde puteți fi contactat(ă) pentru adopție.
  • Numărul de telefon la care puteți fi sunat(ă) pentru adopție.