Va fii și la curte și la bloc,am casa,dar și apartament,unde sunt eu,o sa fie și el,da am mai avut caini,dar și pisici,știu cum se creste un animal

Preferințe:
De preferat mascul,culoare,de preferat neagra,dar nu țin morțiș,as prefera sa fie pana intr un an,am copii mici,vreau sa crească impreuna

Blajiu Sorin a trimis această cerere de adopție pentru anunțul , dar e de acord să primească pe email și alte propuneri de adopție pentru căței din Constanta, în cazul în care cățelul pentru care a completat formularul de adopție inițial nu mai este disponibi sau din diverse motive adopția nu se finalizează.



Oferă-i un cățel sau asistență pentru alegerea unui cățel de la adăposturile locale

  • Vă rugăm să publicați mai întâi un anunț de adopție pe site și apoi să trimiteți mesajul cu link catre anunț sau pagina dvs. de profil.

    Nu trimiteți mesaje persoanelor din alte localități decât dacă puteți asigura transportul

  • Includeți in descriere numele cățelului, vârsta, dacă e sterilizat, deparazitat, temperament etc.
  • Adresa de email unde puteți fi contactat(ă) pentru adopție.
  • Numărul de telefon la care puteți fi sunat(ă) pentru adopție.