Completează formularul 230 în favoarea Asociației 100% pentru mediu și transformă 3,5% din impozitul tău într-un ajutor concret pentru cauza în care crezi!
Iată câteva dintre proiectele noastre:
primaimpadurire.ro – un proiect de informare a potențialilor aplicanți la fondurile PNRR pentru împăduriri
puietiforestieri.ro – centralizează și inventariază ofertele pepinierelor silvice
primalivada.ro – campanie pentru instituirea unei scheme de ajutor de stat, „Prima livadă”
agriculturaecologica.ro – registrul producătorilor agricoli înregistrați în agricultura ecologică
produsecologic.ro – produse ecologice direct de la producători certificați
procesatori.ro – conectează fermierii cu procesatorii de legume și fructe, având ca obiectiv reducerea risipei alimentare.
colectaredeseuri.ro – informare și conectare a actorilor implicați în colectarea sepaarată a deșeurior
scoaladepuieti.ro – povestea înființării unei livezi plecând de la semințe, încurajând biodiversitatea și documentând fiecare pas
adoptiicaini.ro – platformă de adopție online a câinilor fără stăpân
adoptiipisici.ro – platformă de adopție online a pisicilor fără stăpân
pompiervoluntar.ro – pentru stingerea incendiilor de vegetație
doamne fereste !!! mergi de urgenta la alt medic veterinar ! nu lasa catelul asa, e responsabilitatea ta !!! cum sa nu aiba nimic ??? cere ajutor unui medic competent ! bafta !
Depinde ce inseamna „i-a ieșit capul tijei prin picior”-a ieșit prin piele,o vezi?
Am avut si eu un cuțu căruia i-am pus tijă,si se simțea pe sub piele,asta e normal.
A tinut tija cam două luni,asta nu-mi mai amintesc exact-dauă luni jumate,trei…oricum,,o perioada mai lungă.
Mai consultă un alt doctor,pentru a te lămuri.