In orasul meu nu exista un adapost pentru caini. Doar astazi am vazut doi caini, unul micut care parea foarte bolnav si tremura si un ciobanesc german abandonat, plin de rani deschise. Ce se poate face pentru ei? Cum pot fi ajutati? Chiar daca gasesc un doctor dispus sa-i vada, lasati asa in frig si ploaie nu se pot vindeca. Din pacate nu-i pot lua acasa…
