Ce ar putea avea?
Etichete: paralizie
dezvoltat de asoc. 100% pentru mediu
Susține proiectele noastre și adopțiile prin redirecționarea a 3,5% din impozitul pe venit către adoptiicaini.ro și Asociația 100% pentru mediu. Completează formularul online și ne ocupăm noi de restul!
Ce ar putea avea?
Etichete: paralizie
Completează formularul 230 în favoarea Asociației 100% pentru mediu și transformă 3,5% din impozitul tău într-un ajutor concret pentru cauza în care crezi!
Iată câteva dintre proiectele noastre:
primaimpadurire.ro – un proiect de informare a potențialilor aplicanți la fondurile PNRR pentru împăduriri
puietiforestieri.ro – centralizează și inventariază ofertele pepinierelor silvice
primalivada.ro – campanie pentru instituirea unei scheme de ajutor de stat, „Prima livadă”
agriculturaecologica.ro – registrul producătorilor agricoli înregistrați în agricultura ecologică
produsecologic.ro – produse ecologice direct de la producători certificați
procesatori.ro – conectează fermierii cu procesatorii de legume și fructe, având ca obiectiv reducerea risipei alimentare.
colectaredeseuri.ro – informare și conectare a actorilor implicați în colectarea sepaarată a deșeurior
scoaladepuieti.ro – povestea înființării unei livezi plecând de la semințe, încurajând biodiversitatea și documentând fiecare pas
adoptiicaini.ro – platformă de adopție online a câinilor fără stăpân
adoptiipisici.ro – platformă de adopție online a pisicilor fără stăpân
pompiervoluntar.ro – pentru stingerea incendiilor de vegetație
URGENT LA CONSULT VETERINAR!
Buna seara,
Va pot recomanda un doctor veterinar care am inteles ca a pus multi catei paralizati pe picioare (in acest moment eu merg la dansul cu catelul meu si dupa 2 infiltratii se simte mai bine). Evident o sa va solicite o radiografie. Domnul profesor doctor este din Bucuresti. Nu stiu daca am voie sa public numele si numarul de telefon asa incat daca sunteti interesat va rog sa-mi scrieti pe adresa cristina_gabriela [arond] yahoo com si va dau datele dansului.