Buna ziua. Vad in ultima poza postata, o catelusa maro pe niste trepte, acolo i.ati facut poza. Ati scris in anunt ca e catel de talie mare. Din poza pare un catel de talie medie. Imi place foarte mult catelusa, dar as fi vrut sa vb mai multe, in ideea in care noi stam la apart de 2 camere. Si imi e neclar talia lui, parca nu pare mare. Daca pot fi contactata, va multumesc!

Preferințe (opțional)

Caut femela, cateva luni, parul cret (ptr ca am fetita cu astm), orice culoare, nu alb, talie mica.

Radu Adina a trimis această cerere de adopție pentru anunțul caine de paza, dar e de acord să primească pe email și alte propuneri de adopție pentru căței din Resita, în cazul în care cățelul pentru care a completat formularul de adopție inițial nu mai este disponibi sau din diverse motive adopția nu se finalizează.



Oferă-i un cățel sau asistență pentru alegerea unui cățel de la adăposturile locale

  • Vă rugăm să publicați mai întâi un anunț de adopție pe site și apoi să trimiteți mesajul cu link catre anunț sau pagina dvs. de profil.

    Nu trimiteți mesaje persoanelor din alte localități decât dacă puteți asigura transportul

  • Includeți in descriere numele cățelului, vârsta, dacă e sterilizat, deparazitat, temperament etc.
  • Adresa de email unde puteți fi contactat(ă) pentru adopție.
  • Numărul de telefon la care puteți fi sunat(ă) pentru adopție.