Am gasit ieri doi catei abandonati pe marginea strazii – pui foarte mici, abia umbla. Nu am cunostintele necesare pentru a-i intretine, nu am nici posibilitatea de a ma ocupa de ei. Mi-e teama ca, fara o ingrijire corecta, ar putea muri. Ati putea sa-i preluati in centrul dumneavoastra?
