Buna seara.Am un ciobanesc german de 6 saptamani.I am facut analiza de parvoviroza pentru ca avea diaree si a iesit negativ.Avea un scaun bun si restul proaste.Dr.a zis sa facem primul vaccin si deparazitarea interna ca poate fi de la paraziti.Au trecut 2 zile de la vaccin si de la pastilele de deparazitare(mai am o zi cu deparazitare deci o sa faca trei zile)si nu s a schimbat nimic cu scaunele.Mananca boabe Hill’s,sunt de buna calitate.Nu stiu ce sa mai fac?Ma puteti sfatui ce pot sa fac sa i treaca diareea?
