Buna ziua! Am un cățel de 2 luni care de vreo 2 zile tot vomita, la început ceva galben, apoi un fel de spuma albicioasa și nu vrea sa manance, iar apa bea foarte putina. Am fost cu el la veterinar care mi-a zis că probabil și-a stricat bila și mi-a recomandat doar no-spa ca să nu mai vomite, dar nu l-a ajutat. Îmi fac griji pentru el deoarece am mai avut un cățel care făcea la fel și după vreo 3-4 zile, a murit. Singura diferență e că acela era bătrân. Va rog mult sa mă ajutati. Mulțumesc!
