A fost operat la stomac,a inghitit un ac de pescuit,stomacelul perforat,acum este bine,mai vomita uneori…operatia a fost sambata seara.ii dau doar pui fiert cu orez si bea apa.credeti ca ar fi bine un ceai anume?si altceva ce ar putea manca?va multumesc
