Tatal meu are un ciobanesc german de 2 ani care in ultimul timp a inceput sa orbeasca. A luat tratament (picaturi si creme in aplicate in ochi) o perioada, dar apoi tatal meu s-a imbolnavit si nu a mai reusit sa ii atribuie tratamentul. Dupa un accident vascular tatal meu nu mai are posibilitate sa ii acorde cainelui atentia si grija de care are el nevoie acuma. Exista vreo asociatie care l-ar lua sa aiba grija de el si sa-i acorde atentia necesare? Cainele e frumos frumos si prietenos. Multumesc.
