Bună, vă rog, ați putea să mă ajutați cu un sfat? Am fost cu el la veterinar, doar că aici(în Spania), veterinarii nu știu nimic în afară de câini sau pisici. Eu hamsterul l-am cumpărat din România, apoi am venit cu el în Spania. Vreo 2 săptămâni a fost super, alerga, mânca, se dădea pe rotita, apoi deodată nu mai ieșea din căsuță, nu mai mănâncă și nici nu mai bea. E adevărat că am cam lăsat ușa de la balcon deschisă, căci era căldură mare, doar că seara era răcoare bine. Să fie din cauza asta? Acum îi dau antibiotic, dar nu e nici o schimbare. Aveți vreo idee ce aș putea să fac, căci mi se rupe sufletul de mila lui. Vă mulțumesc anticipat pt ajutor, și apreciez mult ceea ce faceți aici. Cu stimă, Geta.
