Buna ziua,
Un catel, care statea in curtea spitalului CFR a fost aruncat peste gardul de peste drum de spital.
Catelul este foarte jucaus, este pui, si de aseara plange in continu.
Ati putea merge, va rog, sa il luati la adapost?
Daca mergeti in fata spitalului CFR, sigur o sa auziti catelul cum plange.
Va multumesc,
Andrei
