Buna ziua, ieri de pe Str Polona Nr2 s-au luat niste catei. ma intreb: ce rau puteau sa faca cateii aia de i-ati luat. Sunt atatea javre mari si fioroase dar pe acelea nu le-ati vazut. Deci va rog frumos daca de la dvs erau baietii care iau luat, va rog sa-i aduceti inapoi ca sarmana catea ii cauta inebunita, si cateii aceia chear nu prezinta un pericol public. Va multumesc, Sper ca luati in considerare problema mea!
