Aș dori să știu ce riscuri presupune vaccinarea cu antirabic la interval de câteva luni. Cățelușă mea a fost microcipata și atunci i s-a administrat și vaccinul antirabic. 4 luni mai târziu am cumpărat vaccinul anual împotriva mai multor boli, după vaccinare constatând ca era compus din două substanțe Nobivac DHPPi și Nobivac Rabies. Tehnicianul veterinar care i- a administrat microcipul, antirabicul și acest vaccin cumpărat de mine nu a semnalat nimic, eu am observat pe etichetă la câteva zile distanță ca era și antirabicul inclus. Va rog să îmi spuneți dac pot apărea probleme și de ce natură. Mulțumesc.
