Cățelul din imagine nu cred că era al cuiva, dar mereu îi dădeam mâncare și mă jucam uneori cu el, dar nu l-am mai văzut de câteva zile(după acel anunț cu niște căței care au atacat pe cineva pe Bahlui). El era de prin zona Stradelei Grădinari și vreau să aflu dacă este măcar într-un loc mai sigur decât atunci când era pe stradă(sau dacă mai este pe stradă dar în alt loc). E destul de jucăuș și blând cu unii oameni, dar totuși nu toți vecinii îl plăceau.

