LUNA 1 noiembrie 2014 la 6:24 pm anunt Piatra Neamt
Sunt autoarea acestui anunt de adoptie si vreau sa spun ca am dat catelul unei persoane din Roman,iar a2a zi am sunat-o de mai multe ori si nu mi-a mai raspuns la telefon,i-am trimis mesaj si i-am spus ca mi-e foarte greu fara catel si ca-l vreau inapoi,a sunat si a spus ca vorbim dar n-a mai dat nici un semn si nici n-a mai raspuns la telefoanele mele,i-am oferit alt catel ,chiar de rasa,tot pui,in schimbul catelului meu si n-a vrut sa raspunda,eu am catelul de 2 luni si m-am atasat foarte tare de el si am trecut prin clipe grele pt.ca era bolnav,am vrut sa-l dau din motive independente de mine,dar dupa , mi-am dat seama ca am facut o mare greseala,fata aceasta il are doar de 1 zi,n-are cum sa aiba aceleasi sentimente ca ale mele si nu vrea sa mi-l dea inapoi,desi pt. ea acest catel sau altul ar fi totuna.Singurele lucruri pe care le stiu despre ea sunt ca e din Roman,sta pe langa piata mare,o chiama ANDREEA ,daca o fi cel real, si are nr.de telefon 0763522889 si mai am un nr.de fix la care bineinteles ca nu raspunde nimeni.Poate reuseste sa o convinga acest mesaj public,desi nu cred ca mai intra pe aici,sau poate cineva reuseste sa o convinga ca nici eu si nici catelul nu suntem fericiti unul fara celalalt,catelul meu a plans tot drumul de la Piatra Neamt la Roman si a fost trist tot timpul cat l-am vazut eu pana am plecat,cu siguranta ca sufera dupa mine,ea nu mai vrea sa mi-l dea,desi sunt atatia catei de adoptat,si mari si mici/pui.Recunosc,am facut o mare greseala ca am vrut sa dau si am dat acest catel,dar vreau sa o indrept,poate se indura de acest mesaj fata asta daca mai intra pe aceasta pagina.Multumesc acestui site,faceti un lucru minunat,mult succes in continuare.
