Buna ziua! Tocmai am devenit propietarii unei case din zona Popesti -Leordeni,
Iar fostul propietar are 2 caini si refuza sa ii ia din curte. Mentionez ca sunt un ciobanesc german
De lucru si un ciobanesc de asia centrala. Sunt ft mari si noua ne este frica sa intram la ei.
Ii hranim prin gardul de tarc. In situatia asta ce este de facut?
