am gasit un pui de metis dalmatian, am incercat sa-l tin , dar din cauza locului de munca nu am cum sa am grija de ea.Acum are cam 4 luni, este vaccinata, foarte jucausa si frumoasa.Daca cineva are posibilitatea sa o adopte sa scrie la adresa de mail [email protected] in Tg Mures.Daca nu-i gasesc stapan sunt nevoita sa o dau la un adapost…poate exista cineva…un stapan bun si pentru ea.

dute cu ea la o fundatie de animale,intreaba la un cabinet veterinar daca stie cineva unde se afla pentru ca aceste persoane se ocupa cu plasarea si adoptarea animalelor,multa bafta!