Totul sa intamplat intr-o dimineata ca am mers la el nu mai se putea deplasa pe labutele din fata , avand tendinta de ale da peste cap . A fost deparazitat el avand aproximativ 2, 5 luni si as vrea sal ajut cumva . Un medic veterinar mia recomandat sai dau calciu , am inceput sai dau de 10 zile dar nici o schimbare . Va rog sa binevoiti sami spuneti cum las putea ajuta……multumesc

Ar putea avea labutele rupte !Nu te speria! DUl la doctor !
si catelul meu a avut aceste probleme ! era nou nascut !L am dus la veterinar , i a dat medicamentul si s a facut bine ! da i in continoare calciu ! ajuta la imunitate !