Iubesc ceea ce faceti si stiu ca acesta este locul pentru mine, asa ca as fi vrut sa va intreb daca pot sa devin voluntar..in ciuda faptului ca am doar 15 ani (16 in curand)? Desi daca stau sa ma gandesc ar fi destul de logic, deoarece noi liceeni avem cel mai mult timp liber :). Oricum astept raspunsul dvs. Va multumesc! O zi buna!

Din ce oras esti?in primul rand iti trebuie acordul parintilor sa devii voluntar deoarece esti minor(a).apoi cauta o asociatie in orasul tau(sunt sigura ca sunt)si impreuna cu parintii mergi acolo.sunt sigura ca te vei descurca sa dai mancare si sa faci curat si ca ei vor fi foarte bucurosi de ajutor.