As vrea sa stiu la ce adapost a fost dus. Va multumesc. Este un caine tanar,mascul,are crotal si as dori sa il adopt.Poate dv.stiti mai exactunde sunt dusi-emie mi s-a spus Mihailesti sau Pallady,dar si posibilitatile mele de deplasare sunt limitate…Va multumesc!

buna ziua.ati reusit ceva ?si eu incerc sa aflu de un caine ridicat din strada grigore ionescu.nu stiu la ce adapost au fost dusi.va multumesc.