Am 5 catelusi și 3 câini mari , de câteva zile bune nu îi mai țin picioarele , au inceput să vomite , numai mănâncă , bea apă foarte multă si fac spume la gură , le curg balele . Am tot chemat veterinarul , am crezut ca este vorba despre un virus… le a făcut tratamente dar degeaba … nu își revin … Din ce cauză? Exista riscul sa fie otrăviti?

Schimbati veterinarul, exista risc de otravire.