Buna ziua. Cainele meu in dimineata aceasta a muscat un arici si am observat ca ii curgea ceva sange din jurul botului dar nu avea niciun ac. Problema este ca de cateva ore bune a inceput sa latre in gol , la nimic, sta asezat pe burta si latra ,sau se ridica, ceea ce nu e normal, poate fi vre-un efect secundar al muscaturii?mi se pare foarte ciudat (Latra constant si “scurt” daca pot spune asa)

dul la veterinar urgent!