Cainele meu are o luna si cateva zile iar ieri de dimineata am observat ca e putin cam palid nu iam acordat multa atenti credeam ca e de la caldura iar acum este foarte bolnav vomita,are diaree cu sange iar acum o saptamana am observat ca are o basica destul de mare pe burtica.Puteti va rog sa imi spuneti daca are vreo legatura acea basica cu stărea lui
