Buna ziua, am avut grija timp de aproape 1 an si jumatate de un caine adus in curtea comuna , initial pentru nepotul vecinilor, dar, cum nici copilul, nici parintii nu aveau timp , m am implicat .De cca o saptamana acesti vecini l-au inchis in casa, spunand ca Freddy trebuie sa se obisnuiasca cu ei.Cum pot sa il recuperez? Mentionez ca pe microcip eu sunt trecuta ca si proprietar. Multumesc !
