E vorba de un cocker, si am vazut pe prospectul de la Pet Spot Plus ca nu se recomanda sa folosesti cand e gestanta. Poate pati ceva catelusa sau puii?
dezvoltat de asoc. 100% pentru mediu
Susține proiectele noastre și adopțiile prin redirecționarea a 3,5% din impozitul pe venit către adoptiicaini.ro și Asociația 100% pentru mediu. Completează formularul online și ne ocupăm noi de restul!
E vorba de un cocker, si am vazut pe prospectul de la Pet Spot Plus ca nu se recomanda sa folosesti cand e gestanta. Poate pati ceva catelusa sau puii?
Completează formularul 230 în favoarea Asociației 100% pentru mediu și transformă 3,5% din impozitul tău într-un ajutor concret pentru cauza în care crezi!
Iată câteva dintre proiectele noastre:
primaimpadurire.ro – un proiect de informare a potențialilor aplicanți la fondurile PNRR pentru împăduriri
puietiforestieri.ro – centralizează și inventariază ofertele pepinierelor silvice
primalivada.ro – campanie pentru instituirea unei scheme de ajutor de stat, „Prima livadă”
agriculturaecologica.ro – registrul producătorilor agricoli înregistrați în agricultura ecologică
produsecologic.ro – produse ecologice direct de la producători certificați
procesatori.ro – conectează fermierii cu procesatorii de legume și fructe, având ca obiectiv reducerea risipei alimentare.
colectaredeseuri.ro – informare și conectare a actorilor implicați în colectarea sepaarată a deșeurior
scoaladepuieti.ro – povestea înființării unei livezi plecând de la semințe, încurajând biodiversitatea și documentând fiecare pas
adoptiicaini.ro – platformă de adopție online a câinilor fără stăpân
adoptiipisici.ro – platformă de adopție online a pisicilor fără stăpân
pompiervoluntar.ro – pentru stingerea incendiilor de vegetație
Am citit si eu prospectul pe internet. Nu ma pricep sa iti dau un raspuns sigur dar bunul simt ma indeamna sa te linistesc. Se pare ca este un produs “repelent slab”, ecologic, cu o toxicitate scazuta. Despre cateii in gestatie scrie ca nu se recomanda, nu ca este absolut periculos. Daca vrei sa fii sigur intreaba totusi un veterinar si spala blana cainelui cu detergent special pentru caini. In felul acesta se dilueaza concentratia primita. Oricum fapta este implinita deci nu prea mai sunt multe de facut.