Mă numesc Loredana și am 19 ani. Stau la curte într-un sat din Mehedinți și sunt o iubitoare de animale. Dat fiind faptul că stau la curte și îmi permite spațiul să am animale, am un câine Amstaff, un Ciobănesc, un Bichon și un motan, Bichonul și Motanul dorm în casă pentru că sunt de talie mică, iar cei mari au căsuțe amenajate în curte, mi ar face plăcere să am grijă de cățelușa dumneavoastră. Vă rog să mă sunați daca mai este disponibilă!! Mulțumesc anticipat!!

Preferințe:

Savu Iuliana Loredana a trimis această cerere de adopție pentru anunțul Dau spre adoptie catelusa bishon maltez, dar e de acord să primească pe email și alte propuneri de adopție pentru căței din Strehaia, sat Hurducești, în cazul în care cățelul pentru care a completat formularul de adopție inițial nu mai este disponibi sau din diverse motive adopția nu se finalizează.



Oferă-i un cățel sau asistență pentru alegerea unui cățel de la adăposturile locale

  • Vă rugăm să publicați mai întâi un anunț de adopție pe site și apoi să trimiteți mesajul cu link catre anunț sau pagina dvs. de profil.

    Nu trimiteți mesaje persoanelor din alte localități decât dacă puteți asigura transportul

  • Includeți in descriere numele cățelului, vârsta, dacă e sterilizat, deparazitat, temperament etc.
  • Adresa de email unde puteți fi contactat(ă) pentru adopție.
  • Numărul de telefon la care puteți fi sunat(ă) pentru adopție.